| Suggested Screen Size | 23-42" |
|---|---|
| Rated Load | 20kg |
| VESA | 75x75, 100x100, 200x100 and 200x200 |
| Tilt | -15°~+15° |
| Swivel | 85° |
| Level adjustment | 360° |
| Profile | 96mm |
| Unit Gross Weight | 1.58kg |
| Packaging Size | 32x23x7.5cm |
| Suggested Screen Size | 23-42" |
|---|---|
| Rated Load | 20kg |
| VESA | 75x75, 100x100, 200x100 and 200x200 |
| Tilt | -15°~+15° |
| Swivel | 85° |
| Level adjustment | 360° |
| Profile | 96mm |
| Unit Gross Weight | 1.58kg |
| Packaging Size | 32x23x7.5cm |