| Suggested Screen Size | 23-42" |
|---|---|
| Rated Load | 30kg |
| VESA | 75x75, 100x100, 200x100 and 200x200 |
| Tilt | -15°~+15° |
| Swivel | 180° |
| Profile | 49-393mm |
| Unit Gross Weight | 2kg |
| Packaging Size | 26.5x24.5x6.3cm |
| Suggested Screen Size | 23-42" |
|---|---|
| Rated Load | 30kg |
| VESA | 75x75, 100x100, 200x100 and 200x200 |
| Tilt | -15°~+15° |
| Swivel | 180° |
| Profile | 49-393mm |
| Unit Gross Weight | 2kg |
| Packaging Size | 26.5x24.5x6.3cm |