| Suggested Screen Size | 37-70" |
|---|---|
| Rated Load | 60kg |
| VESA | 200x100, 200x200, 300x300, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 and 600x400 |
| Tilt | -15°~+2° |
| Swivel | -60°~+60° |
| Level Adjustment | -3°~+3° |
| Profile | 57-477mm |
| Unit Gross Weight | 9.98kg |
| Packaging Size |
80.8x32.2x7.3cm |
| Suggested Screen Size | 37-70" |
|---|---|
| Rated Load | 60kg |
| VESA | 200x100, 200x200, 300x300, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400 and 600x400 |
| Tilt | -15°~+2° |
| Swivel | -60°~+60° |
| Level Adjustment | -3°~+3° |
| Profile | 57-477mm |
| Unit Gross Weight | 9.98kg |
| Packaging Size |
80.8x32.2x7.3cm |